Policija aicina uzmanīties: izkrāpj naudu par traktoru iegādi - Ludzas Zeme

Policija aicina uzmanīties: izkrāpj naudu par traktoru iegādi

0
(0)

No – LA.lv Par krāpnieciskām darbībām pašlaik ir uzsākti divi kriminālprocesi. Viens no iedzīvotājiem, vēloties iegādāties traktoru “MTZ”, pēc attiecīgā sludinājuma ir iemaksājis drošības naudu 200 eiro apmērā. Savukārt otrs iedzīvotājs par traktora iegādi iemaksājis 400 eiro un abos gadījumos darījumi nav veikti.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka cietušie portālā www.ss.lv noskatīja sev interesējošo traktoru, pēc tam sazinājās ar pārdevēju uz sludinājumā norādīto telefona numuru. Persona, kas uzdevās par pārdevēju norādīja, ka vispirms jāiemaksā drošības nauda uz bankas kontu, lai traktors netiktu pārdots citai personai. Tāpat tika norādīts, ka traktors atrodas attālākā vietā Latvijā. Pēc drošības naudas iemaksas nākamajā dienā sludinājumā norādītais telefona numurs vairs nebija pieejams, kā arī konkrētais sludinājums no sludinājuma portāla bija izdzēsts. Sazināties ar personu, kas uzdevās par pārdevēju vairs nebija iespējams.

Policijai ir aizdomas, ka no šāda veida krāpnieciskām darbībām cietušas vēl citas personas, tādēļ aicina atsaukties cietušos, zvanot pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija aicina iedzīvotājus neveikt priekšapmaksas pirms konkrēta persona nav satikta un prece nav redzēta klātienē, kā arī darījums nav rakstiski apstiprināts.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0