Pazudušais Ruslans Kirovāns nav atradies - radinieki vaino draudzeni - Ludzas Zeme

Pazudušais Ruslans Kirovāns nav atradies – radinieki vaino draudzeni

0
(0)

Par policijas izsludināto Ruslana Kirovāna meklēšanu jau vēstīts maija vidū – viņa radinieki sākotnēji atzina, ka viņi vīrieša pazušanā vaino puiša draudzeni Natāliju, vēsta skaties.lv.

Trešdien no kriminālpolicijas saņemtā informācija norāda, ka abi bezvēsts pazudušie tomēr ir saistīti, un Ruslana radinieku teorija, iespējams, apstiprinājusies.

Ludzas policisti, atkārtoti ziņojot par bezvēsts pazudušo Ruslanu Kirovānu, šoreiz piemin arī puiša draudzeni – arīdzan bezvēsts pazudušo Natāliju Brici, par kuru Ruslana tuvinieki iepriekš stāstīja, ka tieši jaunā sieviete ir visu nelaimju ierosinātāja un arī vīrieša prombūtne būs viņas roku darbs. Ruslans un Natālija pēdējo reizi manīti 14. maijā plkst. 10.00 no rīta Ludzas novada Ņukšu pagasta ciemā ”Gaveiķi”.

“Šitā meitene mēs tikai tagad sākam uzzināt, kāda viņa ir patiesībā. Uz viņas ir piecas krimināllietas, ar krāpšanu, zādzību un kredītu mahināciju,” norāda Ruslana brāļa sieva Santa.

Vēl policija teica, ka viņa ir svētdien zvanījusi savai mammai, bet jau ar nomainītu numuru, un runājusi divas minūtes, bet mamma nav teikusi, ka viņa ir zvanījusi – māte to slēpj.

Ruslana radiniece Santa uzsver, ka no policijas nav saņemtas nekādas norādes par vīrieša atrašanās vietu – vienīgās izmaiņas meklēšanas procesā – beidzot Natālijas iesaisti vairs neviens neslēpj: “Tur pati jau policija iesniedza, mamma neko līdz pat šim brīdim nav teikusi. Policija viņu meklē par viņas krimināllietām. Policija pateica māsai šodien, ka viņa ir nodota jau starptautiskajā meklēšanā. Līdz šim no viņa ziņa nav saņemta, ne īsziņas, ne zvanus. Mēs domājam, ka viņš ir pametis valsti.”

Kas redzējuši pazudušos vai nojauš par viņu iespējamo atrašanās vietu, zvanīt policijai pa tālruni 110, vai ziņot organizācijai “Bezvests.lv”.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0