No 1.- 3. jūnijam Ludzā notiks Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls “Vezums 2018” - Ludzas Zeme

No 1.- 3. jūnijam Ludzā notiks Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls “Vezums 2018”

0
(0)

No 1. līdz 3. jūnijam Ludzā noritēs IX Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls “Vezums 2018”. Festivāls pulcēs aktierus no 13 Latvijas novadiem. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvāti 15 dažādu žanru iestudējumi. Izrādes notiks Ludzas Novadpētniecības muzejā, Ludzas pilsētas parkā un pilskalnā, vēsta pašvaldība.

Festivāla dibinātāja režisore Ligita Valijeva stāsta:

Brīvdabas teātra izrāžu festivālam “Vezums” ir sava vēsture, kas ir saistīta ar Ludzas pilsētu. 2007. gada jūnijā Ludzā notika 7. “Vezuma” festivāls, kurš noslēdza šī pasākuma pirmo posmu. Mēs varam lepoties ar to, ka festivāls pēc 10 gadu pārtraukuma ir atgriezies un atradis mājvietu Latgalē – Ludzā.

“Vezumā” aicināti piedalīties Latvijas amatierteātri un dramatiskie kolektīvi ar brīvā dabā rādāmām lugām vai uzvedumiem, kā arī ar īslugām. Izrādes vērtēs profesionāli teātra speciālisti – Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore Aina Matīsa, Latvijas amatierteātru speciālists Haralds Ulmanis un teātra, kino un operas režisors Viesturs Kairišs. Interesentiem būs iespēja piedalīties skatuves runas konkursā, kā arī radošajās nodarbībās skatuves kustībā un improvizācijas teātrī profesionālu speciālistu vadībā.

Pasākumu rīko Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Suprātka” un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0