Nesolām, bet darām - Ludzas Zeme

Nesolām, bet darām

Nesolām, bet darām
2.8
(12)

Edgars Mekšs, deputātu kandidāts Ludzas novada pašvaldību vēlēšanās no Zaļo un Zemnieku savienības

 

Cienījamie Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novada ļaudis, Ludzas Zemes lasītāji! Šajā priekšvēlēšanu laikā neiztiek bez personīgiem aizvainojumiem, meliem un necieņas vienam pret otru. Politiskie konkurenti sola nereālas lietas un izplata tenkas. Bet tie, kas ikdienā strādā un redz budžeta iespējas, nevar mētāties ar tukšiem solījumiem. Vai konkurentiem varas kāre ir tik stipra, ka visi iespējamie instrumenti un metodes ir jālaiž lietā?

Visus šos gadus esmu godīgi strādājis novada labā, centies cilvēkus vienot, nevis šķelt. Par mūsu komandu runā padarītie darbi. Esmu latgalietis, neciešu netaisnību, liekulību, melus, lišķību un viltu, esmu audzināts ar cieņu izturēties pret cilvēkiem, čakli strādāt un ar darbu, nevis ar intrigām, sasniegt nospraustos mērķus. Pavisam drīz mēs atgriezīsimies normālā dzīvē, priekšvēlēšanu drudzis tiks pārvarēts. Es varēšu droši skatīties jums un politiskajiem konkurentiem acīs, jo neesmu priekšvēlēšanu cīņā izmantojis netīras metodes, par kurām man būtu vēlāk kauns. Drīz mums visiem kopā būs jāveido jaunais Ludzas novads, nāks jauni darbi, jauni izaicinājumu, arī problēmas, kas ir ikdienas darba sastāvdaļa.

Noslēdzot šo darba cēlienu domes priekšsēdētāja amatā, vēlos pateikties jums un kolēģiem par uzticību un atbalstu. Ja uzticēsities man arī šoreiz un nobalsosiet par ZZS un mūsu cilvēkiem, esmu gatavs kopā ar savu komandu turpināt darbu un veidot mūsu novadu stipru un plaukstošu. Es jūs nepievilšu! Balsojiet par darītājiem un cilvēkiem, kas par saviem vārdiem atbild! Izvērtējiet skaļo solītāju pieredzi un darītspēju!

 

Politisko reklāmu apmaksāja Zaļo un Zemnieku savienība

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 2.8 / 5. 12