Mūzikas pamatskolas audzēknes gūst uzvaras konkursā un iespēju dziedāt Aglonas Dievmātes svētkos - Ludzas Zeme

Mūzikas pamatskolas audzēknes gūst uzvaras konkursā un iespēju dziedāt Aglonas Dievmātes svētkos

0
(0)

16. maijā jau 15 reizi Aglonas bazilika pulcēja jaunos vokālistus uz konkursu “Dziedu Dievmātei”. Konkursā piedalījās dziedātāji gan no Latgales mūzikas skolām, gan arī tālāki ciemiņi no Ķekavas, Rīgas, Jēkabpils un Madonas, informē Ludzas Mūzikas pamatskola.

Dziedātāju sniegumu vērtēja kompetenta Nora Vītiņa, Viktorija Cīrule un žūrijas komisijas priekšsēdētāja J. Vītola mūzikas akadēmijas profesore, Dziesmu svētku virsdiriģente Aira Birziņa. Jaunos vokālistus vērtēja 3 vecuma grupās.

Ludzas Mūzikas pamatskolu pārstāvēja 4 audzēknes: A grupā Anastasija Vasiļjeva (ped. A. Razumovska), B grupā Kamila Makarova (ped. L. Greitāne) un Ērika Strode (ped. A. Razumovska) un C grupā Kamilla Jepremjana (ped. E. Podoļeca).

Meitenēm konkurss bija ļoti veiksmīgs: A. Vasiļjeva saņēma Atzinību par iegūto 4.vietu, Kamila Makarova saņēma 1.vietu, konkursa Galveno Balvu un Atzinību par labāko Dievmātes dziesmas izpildījumu. Kamilai tiek dāvāta iespēja dziedāt Aglonas Dievmātes Lielajos svētkos. Savukārt Ē. Strode ieguva 3.vietu un vecākajā grupā K. Jepremjana ieguva 1.vietu un Atzinību par labāko Dievmātes dziesmas izpildījumu, kā arī iespēju dziedāt Aglonas Dievmātes Lielajos svētkos.

Kā pārsteigums pēc konkursa bija Latvijas Nacionālās operas solistes Lauras Teivānes koncerts, kur viņa izpildīja visu grupu obligātās dziesmas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0