Moderna deju izrāde Kārsavā - Ludzas Zeme

Moderna deju izrāde Kārsavā

0
(0)

Rēzeknes deju studija „STOPTIME” vasaras sezonā strādā pie jauna eksperimenta – mūsdienu deju izrādes „SADZIRDĒT”. Izrāde tiek veidota Latgales Kultūras programmas projekta „Muzikālais ceļojums” ietvaros, kas tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un A/S „Latvijas valsts meži” finansiālu atbalstu, informē pašvaldība.

Projekta autors un koordinators Ņikita Grapps, kas vienlaikus ir breakdance deju skolotājs, studijas treneris un muzikants (bītmeikeris), jau ilgstošu laiku ir vēlējies izveidot neparastu mūzikas un dejas simbiozi, lai skatītājam atklātu Latgales jauniešu talantus mūzikā, dejā un skatuves mākslā. Jau šobrīd horeogrāfi kopā ar labākajiem dejotājiem no Rēzeknes deju studijas „STOPTIME” un breakdance komandas „MAD HEADZ CREW” aktīvi darbojas pie deju izrādes radīšanas, kas būs skatāma rudenī.

Projekta ietvaros izrāde tiks rādīta no šī gada septembra līdz decembrim 4 Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Kārsavā, Dagdā un Balvos. Papildus šīs izrādes iestudēšanai projekta vadītāji dalīsies ar savu pieredzi un prasmēm, katrā no vietām veidojot radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem – mūsdienu dejas, dīdžeja prasmju (uz vinila platēm) un bītmeikera meistarklases.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0