Ludzas pilsētas bibliotēka pieteic pasākumus nominācijai - Ludzas Zeme

Ludzas pilsētas bibliotēka pieteic pasākumus nominācijai

0
(0)

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) laikposmā no 17. janvāra līdz 23. februārim aicināja iesniegt pieteikumus LBB nominācijai “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”. Tika saņemti 37 pieteikumi, un ir izveidota tiešsaistes balsošanas anketa “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”, kur ikviens var izvēlēties un nobalsot par notikumu, kurš ir pelnījis saņemt šo titulu.

Gada notikuma nominācijai pieteikti 2 Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas pasākumi:

    Dzejas dienu pasākumu cikls Ludzā, kad dzejas dienas norisinājās neierastā formā. Notika tematiskais vakars “No dzejas līdz grāmatai”, izveidota īsfilma “Ludza dzejā”, organizēts koncerts “Dzeja iebrauc Ludzā”, pasākums “Dzejas tirgus” ar teatralizētu izrādi, radošajām darbnīcām un citām aktivitātēm.
     Tikšanās ar sen aizmirsto, bet zināmo grāmatu. Pasākums lasītājiem, kas ik pa laikam ieskatās grāmatplauktos, lai paņemtu rokās un pārlasītu sen aizmirsto, bet zināmo grāmatu. tās dara mūs garīgi bagātākus, stiprākus un gudrākus. Ar sen aizmirsto grāmatu tiekamies kā ar zināmu draugu, kas dalās jaunās idejās, domās un atziņās.

Visvairāk balsis ieguvušais notikums tiks godināts Latvijas Bibliotēku festivāla laikā.

Balsojums būs atvērts līdz 31. martam. Saite uz balsojuma anketu: http://ej.uz/Balso_par_notikumu_2017.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0