Ludzas Novadpētniecības muzejā grafikas darbu izstāde - Ludzas Zeme

Ludzas Novadpētniecības muzejā grafikas darbu izstāde

0
(0)

Ludzas Novadpētniecības muzejā skatāma Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentu un pasniedzēju grafikas darbu izstāde “Turpinājums”, informē pašvaldība.

RTA asociētā profesore Aina Strode pavēstīja, ka izstāde ir sava veida turpinājums 2016.gada izstādei Latgales vēstniecībā GORS „Pēctecība” Rēzeknē, kurā piedalījās arī Latvijā un ārzemēs pazīstamā grafiķe – litogrāfijas un praktiskās heraldikas meistare, Latvijas Mākslas akadēmijas un Daugavpils Universitātes pedagoģe Ilze Lībiete.

Izstādes atklāšanas laikā, 25. janvārī, notika arī Diānas Apeles sastādītā mākslas kataloga “GRAFIKA” prezentācija. Pasākumā Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis izteica gandarījumu par to, ka radošā pēctecība un sinerģija starp māksliniekiem veicināja uzsākt mūsu novada pašvaldības iestāžu sadarbību ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Viņš novēlēja māksliniekiem daudz radošu ideju un veiksmi pilnveidošanās ceļā.

Izstādē eksponētas RTA docētājas, mākslinieces un dizaineres Diānas Apeles grafikas, RTA profesionālā maģistra studiju programmas „Dizains” studiju moduļa „Grafiskais dizains” absolventu grafikas darbi.

Ludzas Novadpētniecības muzejā izstāde „Turpinājums” būs skatāma līdz šā gada 28. februārim.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0