Ludzas novada Ņukšu pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli - Ludzas Zeme

Ludzas novada Ņukšu pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli

0
(0)

Latvijas pasta pārstāvji ziņo Ludzas Zeme, ka ievērojot reālo pasta pakalpojumu pieprasījumu Ludzas novada Ņukšu pagastā, no 2016.gada 13.jūnija pasta pakalpojumi tiks nodrošināti pasta pakalpojumu sniegšanas vietā Pagastmāja katru darbdienu no plkst.11 līdz 12. Iedzīvotāji arī turpmāk saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties saņemt tos pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ, kas Ņukšos vidēji nesasniedz pat vienu darījumu darbdienā un rada ikgadējos zaudējumus Latvijas Pastam vairāk nekā 5000 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi. 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt bezmaksas sūtījuma saņemšanu Ņukšu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 65722290 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu.  Savukārt, apmeklējot Ludzas 1.pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana ir iespējama katru darbdienu no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13 bez iepriekšēja pieteikuma.

Publicēts  03 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0