Ludzas novada BJC paliek savās telpās - Ludzas Zeme

Ludzas novada BJC paliek savās telpās

0
(0)

6. maijā starp Ludzas rajona padomi un SIA Agroķīmija beidzās noslēgtā līguma termiņš par telpu nomu Bērnu un jauniešu centra (BJC) vajadzībām.

Ludzas novada pašvaldības rīcībā nav telpu, kas būtu piemērotas Ludzas novada BJC darbībai. Tāpēc pašvaldība izsludināja konkursu, atlasot telpu piedāvājumus un izpētot nekustamā īpašuma nomas iespējas Ludzas pilsētā, lai nodrošinātu BJC ar atbilstošām telpām.
Kristīne Nikolajeva informēja, ka izsludinātajā konkursā pieteicās divi pretendenti. Viens no tiem bija tas pats uzņēmums SIA Agroķīmija, otrs – Tirdzniecības nams Gaisma.
Tā kā Tirdzniecības nams Gaisma piedāvāja bijušās Ludzas VID telpas, kuras agrāk kalpoja klientu apkalpošanai, tās atzītas par nepiemērotām BJC vajadzībām. Izvērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija arī Izglītības pārvaldes vadītāja un jauniešu centra vadītāja, nonāca pie secinājuma, ka telpu pielāgošana vajadzībām visu vēl vairāk sadārdzinās. Tāpēc tika pieņemts lēmums telpas turpināt nomāt no SIA Agroķīmija, jo tās ir visatbilstošākās Ludzas novada BJC vajadzībām.
Līgumā paredzēta jauna kārtība, piemēram, izmaiņu gadījumā, ja pašvaldība atrod citas telpas, tad mēnesi iepriekš pabrīdinot var lauzt līgumu ar SIA Agroķīmija.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0