Ludzas Mūzikas skola gūst atbalstu klavieru iegādei - Ludzas Zeme

Ludzas Mūzikas skola gūst atbalstu klavieru iegādei

0
(0)

Piedaloties Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” konkursā, finansējumu 3000 EUR apmērā jauna pianīna “Essex EUP-116 E” iegādei saņēmis Ludzas novada pašvaldības izstrādātais projekts “Mūzikas instrumenta – pianīna iegāde Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai”, informē pašvaldības projektu vadītāja Ilona Mekša.

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas mērķis ir nodrošināt mūzikas un dejas mākslas izglītības izcilību un starptautisku konkurētspēju, veidojot un uzlabojot mūzikas un dejas mākslas izglītības iestādēm nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi.

Šogad Ludzas Mūzikas skola svinēs 60 gadu jubileju. Skolā, viena no populārākajām, lielākajām profesionālās ievirzes klasēm, kura tika atvērta līdz ar skolas dibināšanu un darbojas arī tagad, ir taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle. Klavieres ir viens no pazīstamākajiem mūzikas instrumentiem un ir ļoti svarīgs palīglīdzeklis dažādu skaņdarbu iestudēšanai. Klavieres plaši izmanto kā soloinstrumentu, kā arī dažādos kameransambļos, lielākā daļa mūzikas skolas audzēkņu klavierspēli apgūst arī kā papildus specialitāti, tāpēc šogad tika plānots iegādāties jaunu pianīnu.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0