Ludzas medicīnas centrā būs pieejams dušas pakalpojums - Ludzas Zeme

Ludzas medicīnas centrā būs pieejams dušas pakalpojums

0
(0)

Ludzas novada pašvaldība izskatījusi iespējamos variantus, kā nodrošināt iedzīvotājiem iespēju nomazgāties. Izdevīgākaia piedāvājums ir SIA “Ludzas medicīnas centrs”, informē pašvaldība.

Sākot no 13. jūlija, Ludzas novada iedzīvotājiem pilsētā būs pieejami dušas pakalpojumi. Tos nodrošinās SIA “Ludzas medicīnas centrs”.
Dušu varēs izmantot divas dienas nedēļā – ceturtdienās un piektdienās. Ceturtdiena paredzēta sievietēm, piektdiena – vīriešiem. Dušas darba laiks – no plkst. 10.00 līdz 18.00. Dušas telpa atrodas jaunā korpusa cokolstāvā (Nr. 099).

Cena par pakalpojumu – 2 eiro. Jānorēķinās pirms dušas izmantošanas SIA “Ludzas medicīnas centrs” kasē. Pēc kases darba laika – steidzamās medicīniskās palīdzības punktā.

Saskaņā ar pašreiz spēkā esošajiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem, trūcīgās personas, personas ar invaliditāti un pensionāri, kuru pensijas apmērs nepārsniedz 214 eiro, par pakalpojuma apmaksu var saņemt atvieglojumus 50% apmērā – 1 eiro. Kasē apmeklētājs samaksā visu summu, bet tad ar iesniegumu un čeku vēršas novada sociālajā dienestā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0