Ludzas handbolisti apspēlē rīdziniekus - Ludzas Zeme

Ludzas handbolisti apspēlē rīdziniekus

0
(0)

Jau SynotTip handbola Virslīgas sezonas pirmajā par pārsteigumu parūpējās Ludzas “Latgols” handbolisti, kas izbraukumā ar 32:30 pieveica “Celtnieks Rīga”, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Ja rīdzinieku sastāvs starpsezonā krietni pastiprinājies, klāt nākot leģionāram Vladislavam Košmanam, Artim Kurmēnam un Ērikam Blūmam, tad ludzāniešiem komandu pametuši divi jaunie talanti, kuri pērn deva nopietnu pienesumu (Guntis Piļpuks, Armands Usāns). Pirms nedēļas “Celtnieks” triumfēja Rīgas čempionātā, finālspēlē pieveicot pašreizējo čempioni “Tenax”. Šodien gan rīdziniekiem ierindā nebija viena no līderiem Artūra Lazdiņa, kā arī Blūma, kurš šosezon vēl nav spēlējis.

Spēles ievadā rīdzinieki ieguva minimālu vadību (1:0, 2:1), taču ātri vien iniciatīva pārgāja “Latgola” pusē, kas sestās minūtes beigās pirmoreiz pārņēma vadību, bet puslaika vidū pēc Jāņa Pavloviča realizētā soda metiena panāca jau +6 (10:4). Vēlāk ludzāniešu atrāviens pieauga līdz septiņiem vārtiem, bet puslaiks tika noslēgts ar 17:11.

Otrā puslaika sākumā jau pieminētais Pavlovičs palielināja viesu pārsvaru līdz astoņiem vārtiem (20:12), piespiežot mājiniekus pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc tā “Celtnieks” sniegumu uzlaboja, pakāpeniski deldējot pārsvaru un 54.minūtē pēc Vladislava Košmana vārtiem komandas šķīra vairs tikai vieni vārti – 27:26 aizvien “Latgols” labā. Tad trīs vārtus pēc kārtas guva Normunds Seņkāns (attēlā), ļaujot Ludzai atkal atrauties (30:27). “Latgols” galotnē uzvaru nosargāja – 32:30.

Uzvarētāju labā 25 no 32 vārtiem guva Normunds Seņkāns (13) un Jānis Pavlovičs (12), kamēr rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Vladislavs Košmans, bet pa sešiem guva Rihards Leja un Artis Kurmēns.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!