Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm - Ludzas Zeme

Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm

0
(0)

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) no 2017. gada 8. decembra līdz šī gada 18. janvārim  rīkoja foto konkursu “Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm”. Konkursa laikā vērtēšanai, atspoguļojot nacionālā, reģionālā un vietējā līmeņa nozīmes dabas bagātības, tika iesūtīti 157 darbi – objektu fotogrāfijas jauniešu acīm, parādot – kas, viņuprāt, ir Latgales dabas bagātība, informē Latgales plānošanas reģiona portāls.

Pieteikumi konkursam tika saņemti no 14 pašvaldību jauniešiem. Visaktīvākie darbu iesūtītāji bija Ludzas novada un Daugavpils un Rēzeknes pilsētu jaunieši.

Kā atzīst vērtētāji, tad šis konkurss ir parādījis, ka jauniešiem ir sava izpratne par dabas bagātībām un tā ne vienmēr atbilst vecākās paaudzes priekšstatam par tām. Darbi atspoguļoja vienu no projekta īstenošanas mērķiem – parādīt sabiedrībai to Latgali, ko ikdienā bieži nesastapt foto darbu izstādēs un TIC bukletos.

Garu diskusiju rezultātā žūrija atlasīja 21 fotogrāfiju, kas veidos ceļojošo foto izstādi. Tās atklāšana notiks jau 2018. gada 19. maijā Daugavpils cietoksnī un vēlāk būs apskatāma dažādās Latgales vietās.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0