Kārsavas vidusskolas meitenes iegūst zeltu volejbolā - Ludzas Zeme

Kārsavas vidusskolas meitenes iegūst zeltu volejbolā

0
(0)

Piektdien, 13. aprīlī notika starpnovadu sacensības volejbolā meitenēm, kur piedalījās Zilupes vidusskolas, Ludzas pilsētas ģimnāzijas, Ludzas 2. vidusskolas un Kārsavas vidusskolas komandas, informē treneris Juris Vorkalis.

Pirmajā spēlē pārliecinoši 2:0 (25:14 un 25:16) tika apspēlētas pagājušā gada sudraba laureātes no Zilupes vidusskolas, pēc tam arī Ludzas 2. vidusskola tika apspēlēta 2:0 (25:18 un 25:23). Finālā stājās pretī pēdējo gadu čempione – Ludzas pilsētas ģimnāzija. Spēlē kā īstā finālā – pirmo setu Kārsavas vidusskolas meitenes droši kontrolēja uzvarot 27:25. Otrajā setā parādījās nogurums, tā rezultātā uzvarēja Ludzas pilsētas ģimnāzijas meitenes 18:25. Nākošo zelta setu Kārsavas vidusskolas meitenes iesāka stresaini, taču minūtes pārtraukumā saņēmās un veica 8:2 izrāvienu, pārņemot iniciatīvu un skaisti uzvarot.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!