Kārsavas novadā tuvojas tūrisma sezonas atklāšana - Ludzas Zeme

Kārsavas novadā tuvojas tūrisma sezonas atklāšana

0
(0)

Kārsavas novads aicina tuvus un tālus viesus uz tūrisma sezonas atklāšanu, kas norisināsies 28. aprīlī. Gardēžiem būs iespēja palutināt savas garšas kārpiņas ar tradicionāliem Latgales ēdieniem un dzērieniem, dabas pētnieki atklās jaunus objektus un klausīsies nedzirdētos stāstus, aktīvās atpūtas entuziasti varēs izstaigāt dabas takas un aplūkot skaistās ainavas, tautas mūzikas mīļotāji ļausies dejām un rotaļām, informē Kārsavas novada pašvaldības tūrisma organizatore Antra Lipska.

Plkst. 11.00 brančs jeb vēlās brokastis kopā ar Malnavas maiznīcas “Dzīles” saimnieci Ainu. Omulīgā atmosfērā baudīt izsmalcinātu maltīti ar latgaliešu kulinārā mantojuma paražām, kas pielāgotas mūsdienās raksturīgām garšas niansēm.

Plkst. 13.00 izzinoši stāstījumi par Malnavas muižas parku ar tajā apslēptajiem Hitlera bunkuriem un šmakovkas brūvēšanas tradīcijām kopā ar dedzinātavas “Latgolys šmakovka” īpašnieku Jāni.

Dabas mīļotājiem piedāvājam izziņas pastaigas takas pa dabas parku “Numernes valnis”, kur atrodas iespaidīgais vides instalācijas objekts “Uguns”, skatu tornis, zvaigžņu vērošanas krēsli un vieta garšīgam piknikam.  Romantiskas pastaigas pa Salnavas muižas parku, kura teritorijā ir gleznains dīķis ar saliņām, pastaigu tiltiņiem un Mīlestības akmeni parka centrā, kas ir viens no Kārsavas novada lielākajiem laukakmeņiem, kā arī nogaršot Annasmuižas augu tējas lauku klusumā un izzināt tēju iedarbību uz organismu kopā ar saimnieci Annu.

Plkst. 20.00 večerinka Salnavas kultūras namā kopā ar tautas mūzikas vecmeistariem un pārnovadu kapelām. Ieeja bez maksas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0