Kārsavā atstāj nekārtības estrādē - Ludzas Zeme

Kārsavā atstāj nekārtības estrādē

0
(0)

Kārsavas novada pašvaldība ziņo, ka 25. maija vakarā atpūtnieki pie Kārsavas “Krosta” estrādes pēc sevis ir atstājuši sasistus stiklus un izmētātas pudeles. Šādus pārkāpumus ir iespējams sodīt pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa, tādēļ aicinājums nepiesārņot vietas, kur paši atpūšamies.

Pie “Krosta” estrādes notiek video novērošana, līdz ar to sadarbībā ar policiju vaininieki tiek atrasti. Šāda prakse jau ir realizēta atklājot personas, kuras apzīmēja estrādes sienas, katrai uzliekot 70 eiro lielu sodu par huligānismu.

Lūgums iedzīvotājiem, redzot, ka tiek pārkāpti sabiedriskās kārtības noteikumi vai arī tiek demolēti pilsētas objekti, kā arī redzot citus pārkāpumus, ziņot par pārkāpumiem Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārsavas iecirknim pa tālruni 65 707 271. Iespējams, laicīgi brīdinot kārtības sargus, varēs samazināt kaitējumu pilsētai un novadam.

Kārsavas novada pašvaldība rūpējas par to, lai pilsēta būtu sakopta un skaista. Tomēr, lai to uzturētu kārtībā, nepietiek tikai ar pašvaldības rūpēm, sētnieku darbu un sakopšanas talkām. Lai pilsēta būtu tāda, kurā ir patīkami uzturēties, kurā gribas atgriezties un ar kuru var lepoties, ikvienam iedzīvotājam tā jāsaudzē.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0