Jūrmala 2018 handbola turnīrā triumfē Latgols sieviešu komanda - Ludzas Zeme

Jūrmala 2018 handbola turnīrā triumfē Latgols sieviešu komanda

0
(0)

Svētdien par starptautiskā pludmales handbola turnīra “Jūrmala 2018” uzvarētājiem kļuva “Varska Originaal” (Igaunija) vīriešu konkurencē, kā arī “Latgols” sievietēm, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Vīriešu konkurencē otro dienu vispārliecinošāk aizvadīja Igaunijas “Varska Originaal”, kas ieguva maksimālos astoņus punktus un pēc 4. posmiem ar 14 punktiem bija labākā komanda. Ar 12 punktiem sekoja Ludza, bet pa 10 bija iekrājušas “Celtnieks Rīga” un “Blue Jackets” komandas.

Finālspēlē “Varska Originaal” apliecināja savu pārākumu, saspringtā cīņā ar 2-1 pārspējot Ludzas handbolistus ar Daini Krištopānu priekšgalā. Cīņā par trešo vietu “Blue Jackets” pieveica iepriekšējā gada čempioni “Celtnieks Rīga”, bet pie Azarta kausa tika “Latgols”.

Sievietēm apļa turnīru ar perfektu 6-0 bilanci un 12 punktiem noslēdza “Latgols”, kam sekoja otro dienu veiksmīgi aizvadījusī Polva un Salaspils, kuras izcīnīja pa astoņiem punktiem. Vadošo trijnieks vēlreiz aizvadīja apļa turnīru, divām spēcīgākajām komandām tiekoties finālā, bet komandas, kas pirmajā posmā ierindojās no 4. līdz 6.vietai, aizvadīja apļa turnīru, noskaidrojot “Azarta kausa” ieguvēju.

“Latgols” dāmas turpināja uzvarēt arī sacensību turpinājumā, izcīnot divas uzvaras 2. posmā, kā arī finālspēlē pieveicot Igaunijas “Polva SK” ar 2-1 un triumfējot Majoru smiltīs. Trešo vietu izcīnīja Salaspils sporta skola, savukārt cīņā par Azarta kausu pārāka izrādījās iepriekšējā gada uzvarētāja Jēkabpils sporta skola.

Par vērtīgāko spēlētāju dāmām tika atzīta Kintija Kokina no Ludzas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!