Iespēja atmest smēķēšanu apmeklējot nodarbības Kārsavā - Ludzas Zeme

Iespēja atmest smēķēšanu apmeklējot nodarbības Kārsavā

0
(0)

Kārsavas un Kārsavai tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu tiek aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 19. jūnija līdz 10. jūlijam, Kārsavas kultūras namā (telpā blakus lielajai zālei), Vienības iela 49 c, Kārsavā, informē pašvaldība.

Informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks otrdien, 19. jūnijā no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Inga Dreimane, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, otrdienās, no plkst. 18.00 – 21.00.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Kārsavas vai Kārsavai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

Pieteikties var izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Kārsavas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0