Ciblas novada ģimenes ar sportisku garu devās uz Taureņu lidojumu - Ludzas Zeme

Ciblas novada ģimenes ar sportisku garu devās uz Taureņu lidojumu

0
(0)

Cik dažādas ir ģimenes, tik dažādas arī tradīcijas – tās iekrāso ģimenes kopā pavadīto laiku neatkārtojamās krāsās un piepilda to ar īpašu saturu. Ir ģimenes, kas stāda savu dzimtas koku, citas ģimenes sacer savas ģimenes himnu, citas izmēģina receptes no vecmammas pūralādes un atkal citas veido savas dzimtas stāstu grāmatu. Bet Līdumnieku ģimenes jau astoto gadu pulcējas kopā, lai piedalītos dažādās sportiskās aktivitātēs, informē Ēriks Pavlovs.

Un jau vairākus gadus piedalīties pasākumā aicinām arī citu Ciblas novada pagastu ģimenes. Šogad ģimeņu pasākumam devām iedvesmojošu nosaukumu  Taureņu lidojums un mazliet izmainījām ierastās aktivitātes: pārbaudījām komandu vērīgumu, atjautību, ātrumu un citas iemaņas maršrutā  Parks – ceļš līdz  krustojumam. Bez tam komandām bija jāizdomā nosaukums un devīze, jāizgatavo taurenis un jāņem tas līdzi kā veiksmes simbols.

Maršruta garumā bija izvietoti ainavai neraksturīgi priekšmeti, kuri bija jāsaskaita: stārķu ligzdas, māju nosaukumui, jāpieraksta autobusu  numuri, jāsaskaita ceļazīmes un norādes, jāizmēra resnākās priedes apkārtmērs un jāsaskaita, uz cik priedēm ir ― Zaļā lapiņa, un jāveic vēl citi uzdevumi. Startēja piecas komandas  no  Līdumnieku  un  Ciblas pagastiem: “Celmlauži”, “Skorpioni”, “Tur ir labi, kur Kušneri”, “Jaunā Dzīve” un “3+2”.

„Celmlauži” izrādījās acīgākie, veiklākie, atjautīgākie. Arī pārējās komandas daudz neatpalika. Bija jautri un aizraujoši. Visi ―Taureņu lidojuma dalībnieki saņēma skaistas medaļas  un  cienājās  ar  zupu.  Pasākumu  organizēja  tūrisma  un kultūras darba organizators, novada sporta organizators un Līdumnieku bibliotēka. Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem un līdzjutējiem. Pasākuma dalībniekus uzrunāja un svētkos apsveica Ciblas un Līdumnieku pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0