Atpakaļ uz Krieviju izraida vairākus iebraucējus - Ludzas Zeme

Atpakaļ uz Krieviju izraida vairākus iebraucējus

0
(0)

Latvijā ieceļojošam Krievijas pilsonim nav veselības apdrošināšanas polises (atteicās iegādāties uz robežas). Pārkāpts Šengenas robežu kodeksa 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un Imigrācijas likuma 4. panta pirmās daļas 3. punkts. Ar Robežpārbaudes norīkojuma vecākā lēmumu persona ar a/m atgriezta uz Krieviju, informē VRS Ludzas pārvaldes vecākās inspektores (pārvaldes priekšnieka palīdzes) pienākumu izpildītāja kapteine Olga Drozdova.

Savukārt 7. martā konstatēts, ka Latvijā iebraucošā Kirgizstānas pilsoņa vadītā a/m nav reģistrēta noteiktā kārtībā (uz a/m esošais VIN neatbilst reģistrācijas apliecībā norādītajam VIN). Pārkāpta Ceļu satiksmes likuma 9. panta pirmā daļa. Ar Robežpārbaudes norīkojuma vecākā lēmumu, persona ar a/m un piekabi atgriezta uz Krieviju.

8. martā uz aizdomu pamata, par viltotas a/m aizmugurējās v/n zīmes izmantošanu (numura plāksne izgatavota pašrocīgi), aizturēts Latvijā iebraucošais Moldovas pilsonis. Ar Robežpārbaudes norīkojuma vecākā lēmumu, persona ar a/m atgriezta uz Krieviju.

Publicēts 13 MARTS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0