Bikšu lāpīšana un naglu dzīšana Žetonu vakarā Kārsavas vidusskolā

30. janvārī Kārsavas vidusskolā notika, nu jau par tradīciju kļuvušais 12-to klašu Žetonu vakars. Šogad Kārsavas vidusskolu beidz 21 skolēns.

-- Žetonu vakars iesākās liriskā gaisotnē. Pirmie mūs sveica 11-tie. Viņu apsveikumam sekoja skolotājas sveiciens -- turpmākai dzīvei noderīgi vārdi. Klausoties skolotājas vārdos, acīs saskrēja asaras. Kas būs izlaidumā, ja jau tagad ir tik aizkustinoši? Skanošās dziesmas un dzejoļi radīja skumju noskaņu, jo lika domāt par to, ka drīz vairs nebūs tik ļoti pierastās skolas un klasesbiedru.

Tad mūsu klases audzinātāja pasniedza mums žetonus - sudraba gredzenus -- ar skolas iniciāļiem virspusē un mūsējiem -- iekšpusē, lai mēs viens otru varētu atpazīt arī pēc daudziem gadiem. Protams, izskanēja arī mūsu pateicības vārdi skolotājām, direktoram un visiem, visiem, kas šajā vidusskolas laikā bija mums blakus. Tiem sekoja mūsu klases muzikāli teatralizēts priekšnesums -- skolas dzīves atveidojums.

11-tie pārbaudīja mūsu zināšanas un iemaņas. Zēni lāpīja bikses un taisīja meitenēm frizūras. Meitenes rādīja savas prasmes naglu iedzīšanā, noteica, kurā glāzē kāds dzēriens jāiepilda, atpazina dziesmas pēc to sākuma fragmentiem. Mūsu klasei visvairāk patika šī jaukā vakara noslēgums, kad 11-tie mums pasniedza lielu, garšīgu pašceptu torti. Paldies 11.klasei par Žetonu vakara organizēšanu un interesantajām aktivitātēm. Žetonu vakars bija izdevies, -- tā par Žetonu vakara izjūtām stāsta 12. klases skolnieces Māra Zelča un Laura Lipska.